B43601F2108M87
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43601F2108M87
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
listoch: B43601F2108M87.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
320 pcs
  • správa
Špecifikácie B43601F2108M87
Číslo dielu B43601F2108M87 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 17387 pcs Dátový hárok B43601F2108M87.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria B43601 Ripple Current @ nízkej frekvencie 3.16A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43601F2108M087 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 130 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.661" (42.20mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 90 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 1000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 90 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitné 1000µF