B43601E2188M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43601E2188M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1800UF 20% 250V SNAP
listoch: B43601E2188M.pdf
  • správa
Špecifikácie B43601E2188M
Číslo dielu B43601E2188M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 1800UF 20% 250V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 8789 pcs Dátový hárok B43601E2188M.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria B43601 Ripple Current @ nízkej frekvencie 3.93A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43601E2188M0 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 70 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 50 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 1800µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 50 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitné 1800µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
B43601E2188M67
B43601E2188M67
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 1800UF 20% 250V SNAP
Skladom: 8612 pcs
Stiahnuť ▼: B43601E2188M67.pdf
RFQ
B43601E2188M80
B43601E2188M80
výrobcovia: EPCOS
Skladom: 8902 pcs
Stiahnuť ▼: B43601E2188M80.pdf
RFQ
B43601E2188M62
B43601E2188M62
Stiahnuť ▼: B43601E2188M62.pdf
B43601E2188M60
B43601E2188M60
Stiahnuť ▼: B43601E2188M60.pdf
B43601E2158M80
B43601E2158M80
popis: CAP ALUM 1500UF 20% 250V SNAP
Stiahnuť ▼: B43601E2158M80.pdf
B43601E2158M60
B43601E2158M60
Stiahnuť ▼: B43601E2158M60.pdf
B43601E2188M82
B43601E2188M82
Stiahnuť ▼: B43601E2188M82.pdf
B43601E2158M67
B43601E2158M67
Stiahnuť ▼: B43601E2158M67.pdf
B43601E2188M87
B43601E2188M87