B43601C9397M67
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43601C9397M67
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
listoch: B43601C9397M67.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
240 pcs
  • správa
Špecifikácie B43601C9397M67
Číslo dielu B43601C9397M67 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 11643 pcs Dátový hárok B43601C9397M67.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria B43601 Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.96A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43601C9397M067 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 380 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 280 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 390µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 280 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitné 390µF