B43601C9277M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43601C9277M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
listoch: B43601C9277M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
320 pcs
  • správa
Špecifikácie B43601C9277M
Číslo dielu B43601C9277M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 28468 pcs Dátový hárok B43601C9277M.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria B43601 Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.58A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43601C9277M0 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 550 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 400 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 270µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 400 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitné 270µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
B43601C9277M82
B43601C9277M82
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Skladom: 22153 pcs
Stiahnuť ▼: B43601C9277M82.pdf
RFQ
B43601C9277M67
B43601C9277M67
výrobcovia: EPCOS
Skladom: 22505 pcs
Stiahnuť ▼: B43601C9277M67.pdf
RFQ
B43601C9277M62
B43601C9277M62
Stiahnuť ▼: B43601C9277M62.pdf
B43601C9227M80
B43601C9227M80
popis: CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Stiahnuť ▼: B43601C9227M80.pdf
B43601C9227M82
B43601C9227M82
Stiahnuť ▼: B43601C9227M82.pdf
B43601C9277M60
B43601C9277M60
Stiahnuť ▼: B43601C9277M60.pdf
B43601C9277M87
B43601C9277M87