B43601C5337M67
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43601C5337M67
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
listoch: B43601C5337M67.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
240 pcs
  • správa
Špecifikácie B43601C5337M67
Číslo dielu B43601C5337M67 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 12769 pcs Dátový hárok B43601C5337M67.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria B43601 Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.96A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 470 mOhms Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 330 mOhm @ 100Hz Detailný popis 330µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 330 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
kapacitné 330µF aplikácia General Purpose