B43601B5477M87
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43601B5477M87
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
listoch: B43601B5477M87.pdf
  • správa
Špecifikácie B43601B5477M87
Číslo dielu B43601B5477M87 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 8250 pcs Dátový hárok B43601B5477M87.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria B43601 Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.5A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43601B5477M087 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 330 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.661" (42.20mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 230 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 470µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 230 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitné 470µF