B43601B5157M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43601B5157M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
listoch: B43601B5157M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
520 pcs
  • správa
Špecifikácie B43601B5157M
Číslo dielu B43601B5157M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 31384 pcs Dátový hárok B43601B5157M.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.984" Dia (25.00mm)
séria B43601 Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.18A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43601B5157M0 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 1.02 Ohms
Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 720 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 150µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 720 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitné 150µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
B43601B5127M62
B43601B5127M62
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Skladom: 32409 pcs
Stiahnuť ▼: B43601B5127M62.pdf
RFQ
B43601B5127M87
B43601B5127M87
výrobcovia: EPCOS
Skladom: 28788 pcs
Stiahnuť ▼: B43601B5127M87.pdf
RFQ
B43601B5157M87
B43601B5157M87
popis: CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Stiahnuť ▼: B43601B5157M87.pdf
B43601B5127M67
B43601B5127M67
Stiahnuť ▼: B43601B5127M67.pdf
B43601B5127M80
B43601B5127M80
Stiahnuť ▼: B43601B5127M80.pdf
B43601B5157M60
B43601B5157M60
Stiahnuť ▼: B43601B5157M60.pdf
B43601B5157M80
B43601B5157M80
Stiahnuť ▼: B43601B5157M80.pdf
B43601B5157M62
B43601B5157M62
Stiahnuť ▼: B43601B5157M62.pdf
B43601B5157M82
B43601B5157M82
Stiahnuť ▼: B43601B5157M82.pdf
B43601B5157M67
B43601B5157M67
Stiahnuť ▼: B43601B5157M67.pdf
B43601B5127M60
B43601B5127M60