B43601B2477M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43601B2477M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
listoch: B43601B2477M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
520 pcs
  • správa
Špecifikácie B43601B2477M
Číslo dielu B43601B2477M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 40217 pcs Dátový hárok B43601B2477M.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.984" Dia (25.00mm)
séria B43601 Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.75A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43601B2477M0 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 280 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 200 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 470µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 200 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitné 470µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
B43601B2188M80
B43601B2188M80
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
Skladom: 10637 pcs
Stiahnuť ▼: B43601B2188M80.pdf
RFQ
B43601B2188M87
B43601B2188M87
výrobcovia: EPCOS
Skladom: 12486 pcs
Stiahnuť ▼: B43601B2188M87.pdf
RFQ
B43601B2477M67
B43601B2477M67
popis: CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Stiahnuť ▼: B43601B2477M67.pdf
B43601B2477M82
B43601B2477M82
Stiahnuť ▼: B43601B2477M82.pdf
B43601B2477M60
B43601B2477M60
Stiahnuť ▼: B43601B2477M60.pdf
B43601B2188M82
B43601B2188M82
Stiahnuť ▼: B43601B2188M82.pdf
B43601B2477M87
B43601B2477M87