B43601A5567M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43601A5567M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
listoch: B43601A5567M.pdf
  • správa
Špecifikácie B43601A5567M
Číslo dielu B43601A5567M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 11405 pcs Dátový hárok B43601A5567M.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria B43601 Ripple Current @ nízkej frekvencie 3.01A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43601A5567M0 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 280 mOhms
Výška - sedenie (Max) 2.244" (57.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 190 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 560µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 190 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitné 560µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
B43601A5477M87
B43601A5477M87
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Skladom: 12084 pcs
Stiahnuť ▼: B43601A5477M87.pdf
RFQ
B43601A5567M80
B43601A5567M80
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
Skladom: 10195 pcs
Stiahnuť ▼: B43601A5567M80.pdf
RFQ
B43601A5567M67
B43601A5567M67
Stiahnuť ▼: B43601A5567M67.pdf
B43601A5567M87
B43601A5567M87