B43601A2567M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43601A2567M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
listoch: B43601A2567M.pdf
  • správa
Špecifikácie B43601A2567M
Číslo dielu B43601A2567M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 37023 pcs Dátový hárok B43601A2567M.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.866" Dia (22.00mm)
séria B43601 Ripple Current @ nízkej frekvencie 2A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43601A2567M0 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 240 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 170 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 560µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 170 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitné 560µF
Súvisiace produkty
B43601A2567M80
B43601A2567M80
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
Skladom: 32419 pcs
Stiahnuť ▼: B43601A2567M80.pdf
RFQ
B43601A2477M82
B43601A2477M82
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Skladom: 37782 pcs
Stiahnuť ▼: B43601A2477M82.pdf
RFQ
B43601A2567M82
B43601A2567M82
Stiahnuť ▼: B43601A2567M82.pdf
B43601A2567M67
B43601A2567M67
Stiahnuť ▼: B43601A2567M67.pdf
B43601A2477M80
B43601A2477M80
Stiahnuť ▼: B43601A2477M80.pdf
B43601A2567M60
B43601A2567M60
Stiahnuť ▼: B43601A2567M60.pdf
B43601A2477M87
B43601A2477M87
Stiahnuť ▼: B43601A2477M87.pdf
B43601A2477M62
B43601A2477M62
Stiahnuť ▼: B43601A2477M62.pdf
B43601A2567M87
B43601A2567M87
Stiahnuť ▼: B43601A2567M87.pdf
B43601A2567M62
B43601A2567M62
Stiahnuť ▼: B43601A2567M62.pdf
B43601A2477M67
B43601A2477M67