B43601A2397M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43601A2397M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
listoch: B43601A2397M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
640 pcs
  • správa
Špecifikácie B43601A2397M
Číslo dielu B43601A2397M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 48338 pcs Dátový hárok B43601A2397M.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.866" Dia (22.00mm)
séria B43601 Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.61A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43601A2397M0 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 340 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 250 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 390µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 250 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitné 390µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
B43601A2337M87
B43601A2337M87
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
Skladom: 46274 pcs
Stiahnuť ▼: B43601A2337M87.pdf
RFQ
B43601A2337M62
B43601A2337M62
výrobcovia: EPCOS
Skladom: 42404 pcs
Stiahnuť ▼: B43601A2337M62.pdf
RFQ
B43601A2397M62
B43601A2397M62
popis: CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
Stiahnuť ▼: B43601A2397M62.pdf
B43601A2337M82
B43601A2337M82
Stiahnuť ▼: B43601A2337M82.pdf
B43601A2337M67
B43601A2337M67
Stiahnuť ▼: B43601A2337M67.pdf
B43601A2397M80
B43601A2397M80
Stiahnuť ▼: B43601A2397M80.pdf
B43601A2397M82
B43601A2397M82
Stiahnuť ▼: B43601A2397M82.pdf
B43601A2397M67
B43601A2397M67
Stiahnuť ▼: B43601A2397M67.pdf
B43601A2397M60
B43601A2397M60
Stiahnuť ▼: B43601A2397M60.pdf
B43601A2337M60
B43601A2337M60
Stiahnuť ▼: B43601A2337M60.pdf
B43601A2337M80
B43601A2337M80
Stiahnuť ▼: B43601A2337M80.pdf
B43601A2397M87
B43601A2397M87
Stiahnuť ▼: B43601A2397M87.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety