B43601A2337M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43601A2337M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
listoch: B43601A2337M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
640 pcs
  • správa
Špecifikácie B43601A2337M
Číslo dielu B43601A2337M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 52221 pcs Dátový hárok B43601A2337M.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.866" Dia (22.00mm)
séria B43601 Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.42A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43601A2337M0 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 400 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 290 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 330µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 290 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitné 330µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
B43601A2337M80
B43601A2337M80
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
Skladom: 42125 pcs
Stiahnuť ▼: B43601A2337M80.pdf
RFQ
B43601A2278M67
B43601A2278M67
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 2700UF 20% 200V SNAP
Skladom: 9176 pcs
Stiahnuť ▼: B43601A2278M67.pdf
RFQ
B43601A2278M87
B43601A2278M87
Stiahnuť ▼: B43601A2278M87.pdf
B43601A2337M82
B43601A2337M82
Stiahnuť ▼: B43601A2337M82.pdf
B43601A2337M87
B43601A2337M87