B43584A9398M3
EPCOSEPCOS
B43584A9398M3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43584A9398M3
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 3900UF 20% 400V SCREW
listoch: B43584A9398M3.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
32 pcs
  • správa
Špecifikácie B43584A9398M3
Číslo dielu B43584A9398M3 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 3900UF 20% 400V SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1223 pcs Dátový hárok B43584A9398M3.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 3.028" Dia (76.90mm)
séria B43584 Ripple Current @ nízkej frekvencie 11.8A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals
Ostatné mená B43584A9398M003 Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 1.248" (31.70mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 35 mOhms
Výška - sedenie (Max) 4.201" (106.70mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 29 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 3900µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 29 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C kapacitné 3900µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
B43584A9688M000
B43584A9688M000
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW
Skladom: 854 pcs
Stiahnuť ▼: B43584A9688M000.pdf
RFQ
B43584A9398M
B43584A9398M
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 3900UF 20% 400V SCREW