B43584A5688M3
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43584A5688M3
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
listoch: B43584A5688M3.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 546 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 546 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
24 pcs
  • správa
Špecifikácie B43584A5688M3
Číslo dielu B43584A5688M3 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 546 pcs Dátový hárok B43584A5688M3.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 3.028" Dia (76.90mm)
séria B43584 Ripple Current @ nízkej frekvencie 20.1A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals
Ostatné mená B43584A5688M003 Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 1.248" (31.70mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 19 mOhms
Výška - sedenie (Max) 8.728" (221.70mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 16 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 6800µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 16 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C kapacitné 6800µF