B43564E2159M7
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43564E2159M7
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 15000UF 20% 200V SCREW
listoch: B43564E2159M7.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 872 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 872 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
32 pcs
  • správa
Špecifikácie B43564E2159M7
Číslo dielu B43564E2159M7 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 15000UF 20% 200V SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 872 pcs Dátový hárok B43564E2159M7.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 3.028" Dia (76.90mm)
séria B43564 Ripple Current @ nízkej frekvencie 25.6A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals
Ostatné mená B43564E2159M007 Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 1.248" (31.70mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 10 mOhms
Výška - sedenie (Max) 5.677" (144.20mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 12 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 15000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 12 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C kapacitné 15000µF