B43564B2159M3
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43564B2159M3
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 15000UF 20% 250V SCREW
listoch: B43564B2159M3.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 853 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 853 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
32 pcs
  • správa
Špecifikácie B43564B2159M3
Číslo dielu B43564B2159M3 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 15000UF 20% 250V SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 853 pcs Dátový hárok B43564B2159M3.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 3.028" Dia (76.90mm)
séria B43564 Ripple Current @ nízkej frekvencie 27.4A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals
Ostatné mená B43564B2159M003 Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 1.248" (31.70mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 10 mOhms
Výška - sedenie (Max) 6.681" (169.70mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 12 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 15000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 12 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C kapacitné 15000µF