B43564A2159M7
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43564A2159M7
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 15000UF 20% 250V SCREW
listoch: B43564A2159M7.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 586 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 586 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
18 pcs
  • správa
Špecifikácie B43564A2159M7
Číslo dielu B43564A2159M7 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 15000UF 20% 250V SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 586 pcs Dátový hárok B43564A2159M7.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 3.583" Dia (91.00mm)
séria B43564 Ripple Current @ nízkej frekvencie 29.2A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals
Ostatné mená B43564A2159M0007 Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 1.248" (31.70mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 8 mOhms
Výška - sedenie (Max) 5.728" (145.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 11 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 15000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 11 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C kapacitné 15000µF