B43547A9687M062
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43547A9687M062
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
listoch: B43547A9687M062.pdf
  • správa
Špecifikácie B43547A9687M062
Číslo dielu B43547A9687M062 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 9554 pcs Dátový hárok B43547A9687M062.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria B43547 Ripple Current @ nízkej frekvencie 3.49A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Tray Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Ostatné mená B43547A9687M 62
B43547A9687M62
B43547A9687M62-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 110 mOhms Výška - sedenie (Max) 2.244" (57.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 75 mOhm @ 100Hz Detailný popis 680µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 75 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapacitné 680µF aplikácia General Purpose