B43547A6397M080
EPCOSEPCOS
B43547A6397M080 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43547A6397M080
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 390UF 20% 500V SNAP-IN
listoch: B43547A6397M080.pdf
  • správa
Špecifikácie B43547A6397M080
Číslo dielu B43547A6397M080 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 390UF 20% 500V SNAP-IN Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 8393 pcs Dátový hárok B43547A6397M080.pdf
Napätie - hodnotené 500V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria B43547 Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.26A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43547A6397M 80
B43547A6397M80
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Životnosť @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Výška - sedenie (Max) 2.252" (57.20mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 160 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 390µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 160 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 105°C kapacitné 390µF