B43545C9397M062
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43545C9397M062
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
listoch: B43545C9397M062.pdf
  • správa
Špecifikácie B43545C9397M062
Číslo dielu B43545C9397M062 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 16225 pcs Dátový hárok B43545C9397M062.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria B43545 Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.28A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Tray Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Ostatné mená B43545C9397M 62
B43545C9397M62
B43545C9397M62-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 220 mOhms Výška - sedenie (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 150 mOhm @ 100Hz Detailný popis 390µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 150 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 390µF aplikácia General Purpose