B43545A9687M007
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43545A9687M007
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM SNAP
listoch: B43545A9687M007.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
240 pcs
  • správa
Špecifikácie B43545A9687M007
Číslo dielu B43545A9687M007 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 9565 pcs Dátový hárok B43545A9687M007.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria B43545 Ripple Current @ nízkej frekvencie 3.33A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal - Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43545A9687M 7
B43545A9687M 7
B43545A9687M7
B43545A9687M7-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 130 mOhms Výška - sedenie (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 90 mOhm @ 100Hz Detailný popis 680µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 90 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 680µF aplikácia General Purpose