B43544F2827M060
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43544F2827M060
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM SNAP
listoch: B43544F2827M060.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
320 pcs
  • správa
Špecifikácie B43544F2827M060
Číslo dielu B43544F2827M060 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 18702 pcs Dátový hárok B43544F2827M060.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria B43544 Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.55A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal - Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43544F2827M 60
B43544F2827M60
B43544F2827M60-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 120 mOhms Výška - sedenie (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 85 mOhm @ 100Hz Detailný popis 820µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 85 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapacitné 820µF aplikácia General Purpose