B43544B9337M080
EPCOSEPCOS
B43544B9337M080 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43544B9337M080
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
listoch: B43544B9337M080.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
320 pcs
  • správa
Špecifikácie B43544B9337M080
Číslo dielu B43544B9337M080 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 18905 pcs Dátový hárok B43544B9337M080.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria B43544 Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.77A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Tray Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43544B9337M 80
B43544B9337M80
B43544B9337M80-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 260 mOhms Výška - sedenie (Max) 1.465" (37.20mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 180 mOhm @ 100Hz Detailný popis 330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 180 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapacitné 330µF aplikácia General Purpose