B43541B8686M062
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43541B8686M062
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 68UF 20% 600V SNAP
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
320 pcs
  • správa
Špecifikácie B43541B8686M062
Číslo dielu B43541B8686M062 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 68UF 20% 600V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 25657 pcs Dátový hárok
Napätie - hodnotené 600V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria B43541 Ripple Current @ nízkej frekvencie 810mA @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Tray Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Ostatné mená B43541B8686M 62
B43541B8686M62
B43541B8686M62-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 2.66 Ohms Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 1.7 Ohm @ 100Hz Detailný popis 68µF 600V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 1.7 Ohm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapacitné 68µF aplikácia General Purpose