B43541B2108M080
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43541B2108M080
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
listoch: B43541B2108M080.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
320 pcs
  • správa
Špecifikácie B43541B2108M080
Číslo dielu B43541B2108M080 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 21143 pcs Dátový hárok B43541B2108M080.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria B43541 Ripple Current @ nízkej frekvencie 3.99A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43541B2108M 80
B43541B2108M80
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks Životnosť @ Temp. 8000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 150 mOhms Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 95 mOhm @ 100Hz Detailný popis 1000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 95 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 85°C
kapacitné 1000µF aplikácia General Purpose