B43541A5477M082
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43541A5477M082
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
listoch: B43541A5477M082.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
240 pcs
  • správa
Špecifikácie B43541A5477M082
Číslo dielu B43541A5477M082 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 13012 pcs Dátový hárok B43541A5477M082.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria B43541 Ripple Current @ nízkej frekvencie 3.21A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43541A5477M 82
B43541A5477M82
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks Životnosť @ Temp. 8000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 340 mOhms Výška - sedenie (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 230 mOhm @ 100Hz Detailný popis 470µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 230 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 85°C
kapacitné 470µF aplikácia General Purpose