B43540F2477M80
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43540F2477M80
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
listoch: B43540F2477M80.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
320 pcs
  • správa
Špecifikácie B43540F2477M80
Číslo dielu B43540F2477M80 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 24791 pcs Dátový hárok B43540F2477M80.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria B43540 Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.29A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43540F2477M 80
B43540F2477M080
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 180 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.268" (32.20mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 150 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 470µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 150 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitné 470µF