B43540C9337M87
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43540C9337M87
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
listoch: B43540C9337M87.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
460 pcs
  • správa
Špecifikácie B43540C9337M87
Číslo dielu B43540C9337M87 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 19008 pcs Dátový hárok B43540C9337M87.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.984" Dia (25.00mm)
séria B43540 Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.33A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43540C9337M 87
B43540C9337M087
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 220 mOhms
Výška - sedenie (Max) 2.252" (57.20mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 190 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 190 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitné 330µF