B43540C9187M2
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43540C9187M2
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
listoch: B43540C9187M2.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
240 pcs
  • správa
Špecifikácie B43540C9187M2
Číslo dielu B43540C9187M2 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 21685 pcs Dátový hárok B43540C9187M2.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria B43540 Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.6A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Ostatné mená B43540C9187M 2
B43540C9187M002
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 400 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 340 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 180µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 340 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitné 180µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
B43540C9187M60
B43540C9187M60
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Skladom: 19786 pcs
Stiahnuť ▼: B43540C9187M60.pdf
RFQ
B43540C9187M
B43540C9187M
výrobcovia: EPCOS