B43540C5277M60
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43540C5277M60
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
listoch: B43540C5277M60.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
520 pcs
  • správa
Špecifikácie B43540C5277M60
Číslo dielu B43540C5277M60 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 16982 pcs Dátový hárok B43540C5277M60.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.984" Dia (25.00mm)
séria B43540 Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.96A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43540C5277M 60
B43540C5277M060
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 510 mOhms
Výška - sedenie (Max) 2.244" (57.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 400 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 270µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 400 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitné 270µF