B43540B9477M82
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43540B9477M82
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
listoch: B43540B9477M82.pdf
  • správa
Špecifikácie B43540B9477M82
Číslo dielu B43540B9477M82 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 13301 pcs Dátový hárok B43540B9477M82.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria B43540 Ripple Current @ nízkej frekvencie 3.19A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Ostatné mená B43540B9477M 82
B43540B9477M082
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 150 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.858" (47.20mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 130 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 470µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 130 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitné 470µF