B43540B5397M007
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43540B5397M007
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
listoch: B43540B5397M007.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
320 pcs
  • správa
Špecifikácie B43540B5397M007
Číslo dielu B43540B5397M007 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 14375 pcs Dátový hárok B43540B5397M007.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria B43540 Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.78A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43540B5397M 7
B43540B5397M 7
B43540B5397M 7
B43540B5397M7-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 390 mOhms Výška - sedenie (Max) 2.244" (57.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 270 mOhm @ 100Hz Detailný popis 390µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 270 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
kapacitné 390µF aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
B43540B5397M82
B43540B5397M82
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Skladom: 11981 pcs
Stiahnuť ▼: B43540B5397M82.pdf
RFQ
B43540B5337M87
B43540B5337M87
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Skladom: 13270 pcs
Stiahnuť ▼: B43540B5337M87.pdf
RFQ
B43540B5397M
B43540B5397M