B43540B2567M2
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43540B2567M2
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
listoch: B43540B2567M2.pdf
  • správa
Špecifikácie B43540B2567M2
Číslo dielu B43540B2567M2 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 30658 pcs Dátový hárok B43540B2567M2.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria B43540 Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.36A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Ostatné mená B43540B2567M 2
B43540B2567M002
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 190 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 150 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 560µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 150 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitné 560µF