B43540B2397M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43540B2397M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
listoch: B43540B2397M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
320 pcs
  • správa
Špecifikácie B43540B2397M
Číslo dielu B43540B2397M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 43647 pcs Dátový hárok B43540B2397M.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria B43540 Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.88A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43540B2397M000 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 270 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 220 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 390µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 220 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitné 390µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
B43540B2397M60
B43540B2397M60
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
Skladom: 38628 pcs
Stiahnuť ▼: B43540B2397M60.pdf
RFQ
B43540B2158M80
B43540B2158M80
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Skladom: 12522 pcs
Stiahnuť ▼: B43540B2158M80.pdf
RFQ
B43540B2397M62
B43540B2397M62
Stiahnuť ▼: B43540B2397M62.pdf
B43540B2397M80
B43540B2397M80
Stiahnuť ▼: B43540B2397M80.pdf
B43540B2158M62
B43540B2158M62
Stiahnuť ▼: B43540B2158M62.pdf
B43540B2397M7
B43540B2397M7