B43540A2397M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43540A2397M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
listoch: B43540A2397M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
520 pcs
  • správa
Špecifikácie B43540A2397M
Číslo dielu B43540A2397M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 41840 pcs Dátový hárok B43540A2397M.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.984" Dia (25.00mm)
séria B43540 Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.81A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43540A2397M000 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 290 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 230 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 390µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 230 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitné 390µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
B43540A2397M80
B43540A2397M80
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
Skladom: 42022 pcs
Stiahnuť ▼: B43540A2397M80.pdf
RFQ
B43540A2397M67
B43540A2397M67
výrobcovia: EPCOS
Skladom: 45919 pcs
Stiahnuť ▼: B43540A2397M67.pdf
RFQ
B43540A2397M2
B43540A2397M2
Stiahnuť ▼: B43540A2397M2.pdf
B43540A2337M7
B43540A2337M7
popis: CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
Stiahnuť ▼: B43540A2337M7.pdf
B43540A2397M62
B43540A2397M62
Stiahnuť ▼: B43540A2397M62.pdf
B43540A2397M60
B43540A2397M60
Stiahnuť ▼: B43540A2397M60.pdf
B43540A2397M7
B43540A2397M7