B43525A0567M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43525A0567M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 560UF 20% 420V SNAP
listoch: B43525A0567M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
144 pcs
  • správa
Špecifikácie B43525A0567M
Číslo dielu B43525A0567M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 560UF 20% 420V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 8015 pcs Dátový hárok B43525A0567M.pdf
Napätie - hodnotené 420V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria B43525 Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.56A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Ostatné mená B43525A0567M000 Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.886" (22.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 330 mOhms
Výška - sedenie (Max) 2.441" (62.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 270 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 560µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 270 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 560µF