B43516C9687M080
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43516C9687M080
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP-IN
listoch: B43516C9687M080.pdf
  • správa
Špecifikácie B43516C9687M080
Číslo dielu B43516C9687M080 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP-IN Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 6847 pcs Dátový hárok B43516C9687M080.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.772" Dia (45.00mm)
séria B43516 Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.88A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Ostatné mená B43516C9687M 80
B43516C9687M80
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.886" (22.50mm) Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 120 mOhm @ 100Hz Detailný popis 680µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 120 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapacitné 680µF aplikácia General Purpose