B43515A0108M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43515A0108M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 420V SNAP
listoch: B43515A0108M.pdf
  • správa
Špecifikácie B43515A0108M
Číslo dielu B43515A0108M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 1000UF 20% 420V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5378 pcs Dátový hárok B43515A0108M.pdf
Napätie - hodnotené 420V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.575" Dia (40.00mm)
séria B43515 Ripple Current @ nízkej frekvencie 3.67A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Tray Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Ostatné mená B43515A0108M000 Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.886" (22.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 190 mOhms
Výška - sedenie (Max) 3.031" (77.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 150 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 1000µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 150 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 1000µF