B43512B5158M080
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43512B5158M080
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 450V SNAP
listoch: B43512B5158M080.pdf
  • správa
Špecifikácie B43512B5158M080
Číslo dielu B43512B5158M080 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 1500UF 20% 450V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3659 pcs Dátový hárok B43512B5158M080.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.772" Dia (45.00mm)
séria B43512 Ripple Current @ nízkej frekvencie 6.25A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Ostatné mená B43512B5158M 80
B43512B5158M80
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.886" (22.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 130 mOhms Výška - sedenie (Max) 2.843" (72.20mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 80 mOhm @ 100Hz Detailný popis 1500µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 80 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
kapacitné 1500µF aplikácia General Purpose