B43511C5477M80
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43511C5477M80
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
listoch: B43511C5477M80.pdf
  • správa
Špecifikácie B43511C5477M80
Číslo dielu B43511C5477M80 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5487 pcs Dátový hárok B43511C5477M80.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria B43511 Ripple Current @ nízkej frekvencie 3.1A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Ostatné mená B43511C5477M080 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.886" (22.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 340 mOhms
Výška - sedenie (Max) 2.449" (62.20mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 320 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 470µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 320 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C kapacitné 470µF