B43511C477M80
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43511C477M80
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP
listoch: B43511C477M80.pdf
  • správa
Špecifikácie B43511C477M80
Číslo dielu B43511C477M80 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6441 pcs Dátový hárok B43511C477M80.pdf
Napätie - hodnotené 420V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria B43511 Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.8A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.886" (22.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 340 mOhms Výška - sedenie (Max) 2.055" (52.20mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 320 mOhm @ 100Hz Detailný popis 470µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 320 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
kapacitné 470µF aplikácia General Purpose