B43511C0158M007
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43511C0158M007
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 420V SNAP
listoch: B43511C0158M007.pdf
  • správa
Špecifikácie B43511C0158M007
Číslo dielu B43511C0158M007 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 1500UF 20% 420V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2521 pcs Dátový hárok B43511C0158M007.pdf
Napätie - hodnotené 420V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.575" Dia (40.00mm)
séria B43511 Ripple Current @ nízkej frekvencie 6.5A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Ostatné mená B43511C 158M 7
B43511C 158M 7
B43511C158M7
B43511C158M7-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks Životnosť @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.886" (22.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 110 mOhms Výška - sedenie (Max) 4.016" (102.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 110 mOhm @ 100Hz Detailný popis 1500µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 110 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
kapacitné 1500µF aplikácia General Purpose