B43510C5108M080
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43510C5108M080
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 450V SNAP
listoch: B43510C5108M080.pdf
  • správa
Špecifikácie B43510C5108M080
Číslo dielu B43510C5108M080 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 1000UF 20% 450V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3399 pcs Dátový hárok B43510C5108M080.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria B43510 Ripple Current @ nízkej frekvencie 4.78A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Ostatné mená B43510C5108M 80
B43510C5108M80
B43510C5108M80-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.984" (25.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 160 mOhms Výška - sedenie (Max) 4.024" (102.20mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 110 mOhm @ 100Hz Detailný popis 1000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 110 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
kapacitné 1000µF aplikácia General Purpose