B43510B5128M080
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43510B5128M080
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1200UF 20% 450V SNAP
listoch: B43510B5128M080.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
112 pcs
  • správa
Špecifikácie B43510B5128M080
Číslo dielu B43510B5128M080 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 1200UF 20% 450V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3051 pcs Dátový hárok B43510B5128M080.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria B43510 Ripple Current @ nízkej frekvencie 5.5A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Ostatné mená B43510B5128M 80
B43510B5128M80
B43510B5128M80-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.984" (25.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 4.024" (102.20mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 170 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 1200µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 170 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapacitné 1200µF