B43510A3228M080
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43510A3228M080
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 385V SNAP
listoch: B43510A3228M080.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
132 pcs
  • správa
Špecifikácie B43510A3228M080
Číslo dielu B43510A3228M080 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 2200UF 20% 385V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3327 pcs Dátový hárok B43510A3228M080.pdf
Napätie - hodnotené 385V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.575" Dia (40.00mm)
séria B43510 Ripple Current @ nízkej frekvencie 8.67A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Ostatné mená B43510A3228M 80
B43510A3228M80
B43510A3228M80-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.886" (22.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 40 mOhms Výška - sedenie (Max) 4.024" (102.20mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 30 mOhm @ 100Hz Detailný popis 2200µF 385V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 30 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
kapacitné 2200µF aplikácia General Purpose