B43508G2108M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43508G2108M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
listoch: B43508G2108M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
240 pcs
  • správa
Špecifikácie B43508G2108M
Číslo dielu B43508G2108M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 13859 pcs Dátový hárok B43508G2108M.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria B43508 Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.82A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 160 mOhms Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 120 mOhm @ 100Hz Detailný popis 1000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 120 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapacitné 1000µF aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
B43508F2827M82
B43508F2827M82
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Skladom: 16666 pcs
Stiahnuť ▼: B43508F2827M82.pdf
RFQ
B43508G2108M7
B43508G2108M7
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Skladom: 13076 pcs
Stiahnuť ▼: B43508G2108M7.pdf
RFQ
B43508G2108M80
B43508G2108M80
Stiahnuť ▼: B43508G2108M80.pdf
B43508F2827M67
B43508F2827M67
Stiahnuť ▼: B43508F2827M67.pdf
B43508G2108M2
B43508G2108M2
Stiahnuť ▼: B43508G2108M2.pdf
B43508F2827M62
B43508F2827M62
Stiahnuť ▼: B43508F2827M62.pdf
B43508G2108M67
B43508G2108M67
Stiahnuť ▼: B43508G2108M67.pdf
B43508F2827M80
B43508F2827M80
Stiahnuť ▼: B43508F2827M80.pdf
B43508F2827M7
B43508F2827M7
Stiahnuť ▼: B43508F2827M7.pdf
B43508G2108M62
B43508G2108M62
Stiahnuť ▼: B43508G2108M62.pdf
B43508F2827M87
B43508F2827M87
Stiahnuť ▼: B43508F2827M87.pdf
B43508G2108M60
B43508G2108M60
Stiahnuť ▼: B43508G2108M60.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety