B43508E2687M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43508E2687M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
listoch: B43508E2687M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
640 pcs
  • správa
Špecifikácie B43508E2687M
Číslo dielu B43508E2687M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 26959 pcs Dátový hárok B43508E2687M.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.866" Dia (22.00mm)
séria B43508 Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.89A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 230 mOhms Výška - sedenie (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 170 mOhm @ 100Hz Detailný popis 680µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 170 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapacitné 680µF aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
B43508E2687M80
B43508E2687M80
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP