B43508E2337M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43508E2337M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
listoch: B43508E2337M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
640 pcs
  • správa
Špecifikácie B43508E2337M
Číslo dielu B43508E2337M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 36748 pcs Dátový hárok B43508E2337M.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.866" Dia (22.00mm)
séria B43508 Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.17A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 480 mOhms Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 350 mOhm @ 100Hz Detailný popis 330µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 350 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapacitné 330µF aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
B43508E2277M67
B43508E2277M67
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP
Skladom: 41907 pcs
Stiahnuť ▼: B43508E2277M67.pdf
RFQ
B43508E2277M87
B43508E2277M87
výrobcovia: EPCOS
Skladom: 37287 pcs
Stiahnuť ▼: B43508E2277M87.pdf
RFQ
B43508E2337M67
B43508E2337M67
popis: CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Stiahnuť ▼: B43508E2337M67.pdf
B43508E2337M60
B43508E2337M60
Stiahnuť ▼: B43508E2337M60.pdf
B43508E2337M2
B43508E2337M2
Stiahnuť ▼: B43508E2337M2.pdf
B43508E2277M7
B43508E2277M7
Stiahnuť ▼: B43508E2277M7.pdf
B43508E2277M62
B43508E2277M62
Stiahnuť ▼: B43508E2277M62.pdf
B43508E2337M62
B43508E2337M62
Stiahnuť ▼: B43508E2337M62.pdf
B43508E2337M7
B43508E2337M7
Stiahnuť ▼: B43508E2337M7.pdf
B43508E2277M82
B43508E2277M82
Stiahnuť ▼: B43508E2277M82.pdf
B43508E2277M80
B43508E2277M80
Stiahnuť ▼: B43508E2277M80.pdf
B43508E2337M80
B43508E2337M80
Stiahnuť ▼: B43508E2337M80.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety