B43508D2827M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43508D2827M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
listoch: B43508D2827M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
240 pcs
  • správa
Špecifikácie B43508D2827M
Číslo dielu B43508D2827M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 17346 pcs Dátový hárok B43508D2827M.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria B43508 Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.44A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 200 mOhms Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 140 mOhm @ 100Hz Detailný popis 820µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 140 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapacitné 820µF aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
B43508D2827M7
B43508D2827M7
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Skladom: 16122 pcs
Stiahnuť ▼: B43508D2827M7.pdf
RFQ
B43508D2827M67
B43508D2827M67
výrobcovia: EPCOS
Skladom: 15838 pcs
Stiahnuť ▼: B43508D2827M67.pdf
RFQ
B43508D2827M62
B43508D2827M62
Stiahnuť ▼: B43508D2827M62.pdf
B43508D2827M80
B43508D2827M80
Stiahnuť ▼: B43508D2827M80.pdf
B43508D2827M060
B43508D2827M060