B43508C9277M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43508C9277M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
listoch: B43508C9277M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
320 pcs
  • správa
Špecifikácie B43508C9277M
Číslo dielu B43508C9277M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 20814 pcs Dátový hárok B43508C9277M.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria B43508 Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.13A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 640 mOhms Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 460 mOhm @ 100Hz Detailný popis 270µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 460 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapacitné 270µF aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
B43508C9277M80
B43508C9277M80
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Skladom: 16071 pcs
Stiahnuť ▼: B43508C9277M80.pdf
RFQ
B43508C9277M60
B43508C9277M60
výrobcovia: EPCOS
Skladom: 19547 pcs
Stiahnuť ▼: B43508C9277M60.pdf
RFQ
B43508C9227M62
B43508C9227M62
popis: CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Stiahnuť ▼: B43508C9227M62.pdf
B43508C9277M007
B43508C9277M007
Stiahnuť ▼: B43508C9277M007.pdf
B43508C9227M82
B43508C9227M82
Stiahnuť ▼: B43508C9227M82.pdf
B43508C9277M2
B43508C9277M2
Stiahnuť ▼: B43508C9277M2.pdf
B43508C9277M67
B43508C9277M67